HABERLER
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/3.jpg)
15 Şubat Uluslararası Angelman Sendromu Farkındalık Günü
15 Şubat 2023, 19:00
15 Şubat Uluslararası Angelman Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Yavuz Sultan Selim köprüsünde mavi ışık uygulaması gerçekleştirilmiştir. Farkındalığa katkı sağlayan T.C. Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü işletmesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/74e334ce-82bc-4bd1-a331-a19ffa5765a6.jpg)
Beylikdüzü Belediye Başkanına Ziyaret
10 Haziran 2022, 13:00
Angelman Sendromu Derneği olarak Beylikdüzü Belediye Başkanı Sayın Mehmet Murat Çalık beyi makamında ziyaret ederek, camiamıza yönelik desteklerinden ve hassasiyetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunduk.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/4.jpg)
Angelman Sendromu Farkındalık Günü
23 Şubat 2022, 12:41
Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüleri, Angelman Sendromu Farkındalık Günü kapsamında mavi ışıkla aydınlatıldı.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/mersin.jpg)
Büyükşehir’den Angelman Sendromu Farkındalık Etkinliği
23 Şubat 2022, 12:39
Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi ile Angelman Sendromu Derneği iş birliğiyle Angelman Sendromu Farkındalık Günü etkinliği düzenlendi.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/Angelma-Dernği_1.jpg)
ANGELMAN SENDROMUNA KARŞI FARKINDALIK OLUŞTURULDU
23 Şubat 2022, 12:31
Beylikdüzü Belediyesi, Angelman Sendromu Derneği iş birliğiyle toplumdaki farkındalık halkasını genişletmek için 15 Şubat Angelman Sendromu Farkındalık Günü semineri düzenledi.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/Angelma-Dernği.jpg)
21 KASIM ANGELMAN SENDROMU DERNEĞİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU
30 Kasım 2021, 09:19
Derneğimiz tüm resmî işlemlerin tamamlanmasının ardından ilk olağan genel kurulunu yoğun katılımla gerçekleştirmenin haklı
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/23-Nisan.jpg)
23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
30 Kasım 2021, 09:17
Derneğimiz Türkiye’nin muhtelif şehirlerinde yaşayan Angelman Sendromlu çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramında isimlerinin yazılı olduğu özel baskılı T-shirt hediye etti.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/zoom-canli-yayini.jpeg)
KORKUT ULUCAN İLE ZOOM YAYINIMIZ
30 Kasım 2021, 09:15
Pandemi sürecinde ailelerimizle birçok kez zoom kanalı üzerinden biraraya geldik. Bu yayınlardan biri de sevgili Bilim Danışmanımız Prof. Dr. Korkut Ulucan ile gerçekleştirildi.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/Fast-Bilim-Zirvesi.jpg)
FAST BİLİM ZİRVESİ: Angelman Sendromu Türkiye
30 Kasım 2021, 09:13
FAST Bilim Zirvesi bu yıl diğer yıllardan farklı olarak derneğimizin yurtdışı yetkililerle görüşmelerinin neticesinde Türkçe dilinde canlı olarak katılım sağlayabileceğimiz bir organizasyon oldu.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/angelman-trt.jpeg)
TRT RÖPORTAJ: Angelman Sendromu Türkiye
29 Kasım 2021, 16:19
4 Kasım 2021 Perşembe günü Prof. Dr. Korkut ULUCAN’ın nazik davetinin sonucunda Maltepe Üniversitesinde TRT röportaj ekibiyle bir araya gelerek bir yayın yaptık.
![](tema/genel/uploads/haberler/kapak/Facebook.jpeg)
Facebook Grup Sayfa Kuruluşumuz.
29 Kasım 2021, 16:04
7 Aralık 2007 tarihinde Sosyal Medya Facebook’da ANGELMAN SENDROMU TÜRKİYE & ANGELMAN SYNDROME TURKEY adına bir grup kurduk.